Kreslenie portrétov

Realistické kreslené portréty a gravírovanie portrétov na sklo.

Pozrite si výber mojich diel vytvorených na zákazku.

 

Prejsť do fotogalérie …

Už 7 rokov pre vás kreslím …

 • 25

  Osobný prístup

  Veľkým pozitívom v povolaní umelca je to, že žiadne jeho dielo nie je a ani nemôže byť plagiát. Každý portrét je originál, rovnako ako aj každý človek, ktorého podobu „položím“ na papier. Nie je to klasický výrobok alebo produkt ako ho poznáme, reč je o diele, teda o výsledku tvorivej práce a osobného prístupu, bez ktorého by nič nevzniklo. Môj prístup je osobný tak k dielam, ako aj k vám zákazníkom.

 • 50

  Rýchle vybavenie

  Čas je niečo, čo sme naučení spájať s peniazmi, no po pravde, v prípade tvorby diela je rýchlosť skôr na príťaž. Presnejšie vyjadrené : kvalita diela sa priamo úmerne znižuje so zvyšujúcou sa rýchlosťou kresby. Preto sa snažím vyhovieť vašim nárokom predovšetkým na kvalitu, samozrejme pri plnení dohodnutých termínov dodania. Ak sa dielo z akéhokoľvek dôvodu nevydarí, nie je to vaša chyba…neplatíte ani cetn.

 • 75

  Kvalita

  Asi nikto by nezaplatil za portrét, ktorý neskôr „hodí za skriňu“. Z toho dôvodu si na kreslenie vyberám iba kvalitný papier lebo viem, že si chcete uchovať obrazy čo najdlhšie. Nepoužívam preto klasické školské výkresy, ale iba umelecké výkresy bez obsahu kyselín, ktoré si pri správnych podmienkach a zaobchádzaní dokážu uchovať svoj pôvodný vzhľad aj dlhé desaťročia.

 • 100

  Ceny pre všetkých

  Moja otázka pre vás potencionálnych zákazníkov je: koľko ste ochotní zaplatiť za dar (kresbu), keď viete, že prežije niekoľko generácií, že si ho uchováte do konca svojho života a zároveň ním urobíte niekomu nesmiernu radosť? Moje ceny sú nastavené pre väčšinu ľudí tak, aby mali na výber všetky zárobkové skupiny a aby mi zároveň vykompenzovali čas strávený kreslením obrazu.

Čo ešte ponúkam ?

 • 01. Gravírovanie portrétov na sklo

  Ručné gravírovanie portrétov a iných motívov na sklenené vázy, poháre a ploché sklo. Pre rôzne významné príležitosti, ako svadby, promócie, jubileá alebo len pre skrášlenie interiéru originálnou vázou s Vašim portrétom.
  čítať viac …

 • 02. Kombinované portréty

  Kombinované portréty sú tvorené dvoma poprípade viacerými fotografiami jednej osoby odfotených z viacerých uhlov pohľadu, pričom jedna fotografia slúži ako pozadie a druhá ( z iného uhlu ) je nakreslená v popredí a zmenšená.
  čítať viac …

 • 03. Hyper realistické portréty

  Cieľom hyper-realizmu nie je presne okopírovať fotografiu. Účelom je ísť za fotografiu a vyniesť na svetlo detaily, ktoré nie je schopné zachytiť fotoaparát a ani ľudské oko pri bežnom pohľade.
  čítať viac …

 • 04. Diela na predaj

  Začínajúci e-shop, kde postupne rozširujem ponuku profesionálnych a amatérskych umeleckých diel nie len z vlastnej tvorby, ale aj z tvorby rôznych umelcov z celého sveta.
  čítať viac …

„Výber najlepších článkov o kreslení…“

 


Top