• Featured entry

…Jedno video je za tisíc obrázkov…

Krátke videá o tvorbe realistických diel.

V tejto časti blogu (jedno video je za tisíc obrázkov) si môžete oddýchnuť od čítania. namiesto toho si môžete pozrieť krátke videá o realistickom

kreslení, maľovaní a gravírovaní

diel. Túto stránku budem priebežne dopĺňať o nové videá. V mnohých videách ani nejde tak o to, aby som do detailov ukázal spôsob kreslenia. Skôr som sa sústredil na to, aby som v zrýchlenom režime ukázal postup tieňovania jednotlivých častí tváre. Samozrejme budem sa venovať aj podrobnému kresleniu, aby videá nemali iba všeobecný charakter, ale boli aj dobrým návodom pre všetkých nadšencov kreslenia. Postupne ukážem v reálnom čase, ako kresliť jednotlivé častí portrétu. Zvlášť sa zameriam na oči, uši nos, pery, ale aj tvár ako celok a v neposlednom rade aj vlasy. Dostávam mnoho otázok ohľadom kreslenia, resp., aké triky používam pri kreslení realistických vlasov a pod. Po pravde nie sú tu žiadne triky, možno jedine v tom, ako svoju kresbu nakresliť v čo najkratšom čase a s maximálnym možným množstvom detailov. No a samozrejme proporcionálne správne. Je to dôležité o to viac, keď kreslíme portrét konkrétnej osoby, kde musíme podobu vystihnúť v maximálnej miere.
Takže vám želám pri sledovaní mojich videí úplnú pohodu, trpezlivosť a úžitok, aby ste z nich vyťažili maximum. A samozrejme môžete mi stále písať vaše dotazy, podľa možností odpíšem v čo najkratšom čase :).

Jeden obrázok je za tisíce slov … jedno video je za tisíce obrázkov.

Alebo sa prekliknite priamo na môj YouTube kanál.

Jedno video je za tisíc obrázkov jedno video je za tisíc obrázkov …Jedno video je za tisíc obrázkov… YouTube Logo Button
Jedno video je za tisíc obrázkov

Jedno video je za tisíc obrázkov.

About the Author

Marek

Umelec / Artist

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.