• Featured entry

Kreslenie vlasov – všeobecne.

face1 Kreslenie vlasov - všeobecne. Kreslenie vlasov – všeobecne. face1face2 Kreslenie vlasov - všeobecne. Kreslenie vlasov – všeobecne. face2face3 Kreslenie vlasov - všeobecne. Kreslenie vlasov – všeobecne. face3face4 Kreslenie vlasov - všeobecne. Kreslenie vlasov – všeobecne. face4face5 Kreslenie vlasov - všeobecne. Kreslenie vlasov – všeobecne. face5

  • Jednou z najdôležitejších vecí pri kreslení realistických vlasov  je sústrediť sa na zobrazenie celkovej štruktúry. Predstavte si vlasy ako priestorový objekt a skúste zachytiť obrysy celkovej štruktúry, ako aj hlavné svetlá a tiene v rámci obrysov.
  • Lepšie je sústrediť sa na zachytenie celkovej formy a štruktúry vlasov, nakoľko to bude  vyzerať realistickejšie, ako snažiť sa vykresľovať jednotlivé vlasy zvlášť.
  • Mnoho začiatočníkov robí veľkú chybu, že sa snaží kresliť vlasy pomocou čiar. Výsledkom je, že vlasy vyzerajú plocho. Pamätajte si, že kreslená čiara nepredstavuje vlas.
  • Všimnite si, že aj v celkovej štruktúre účesu sú svetlé aj tmavé miesta. Je dôležité, aby ste v prvej fáze správne zachytili tieto rozdiely.

[socialring]
Kreslenie vlasov - všeobecne. Kreslenie vlasov – všeobecne. pixel
About the Author

Marek

Umelec / Artist

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.